Stany, Stany fajowa jazda:)

sobota
25.03.2017

godz 15:30 – 17:00

ECD Consilis –  wjazd od ul. Pomorskiej 86a

cena: 25 zł / osoba

ZAPISY – KLIKNIJ TUTAJ

Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz Regulamin

Może tli Ci się w głowie marzenie? Może chciałbyś je zrealizować z całą rodziną? Może to marzenie- to podróż do Stanów? Przejechanie USA od wschodniego do zachodniego wybrzeża, również historyczną Trasą 66? Do tego z dziećmi! My to zrobiliśmy z 7-latkiem i 7-miesięcznym szkrabem. Jeśli chcesz mogę pomóc, pokazać, opowiedzieć, wskazać kierunek.

Warsztaty skierowane są do wszystkich marzycieli. Do tych, którzy chcieliby, a się boją:) Do tych z dziećmi i bez też:).

Agnieszka Molik-Matyga

– Podróżuję. Podróżujemy z mężem. Od zawsze. Ok. Od ponad 20 lat:) Intensywnie, daleko i trochę bliżej. Wytykałam język z Maorysami na znak „gotowości do walki”, w wigilię jadłam sushi w Osace, a na Fidżi mój krab wygrał II miejsce w konkursie prędkości:). Kiedy pojawiły się w naszym życiu dzieci zrobiło się jeszcze ciekawiej. Gdy Igor skończył dwa latka ( teraz ma 7) pojechał z nami do Australii, potem z tych dalszych podróży był Wietnam, Kuba, Meksyk,już trzy razy USA, Azory. Rok temu do naszej podróżującej familii dołączył Tymek. Nie wspomnę ile podróży „zaliczył” w moim brzuchu. Ta najważniejsza jak do tej pory to 40-dniowa wyprawa do Stanów. I właśnie o niej, o tej niesamowitej przygodzie, którą wspólnie przeżyliśmy chciałabym opowiedzieć:)

www.igitravel.pl