Skuteczna prezentacja
– jak to robią na TEDx

sobota, godz 10:00 – 11:30

ECD Consilis –  wjazd od ul. Pomorskiej 86a

cena: 25 zł / osoba

ZAPISZ SIĘ: wyślij maila kontakt@bydgoszczzpasja.pl

lub online

Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz Regulamin

Jak w 18 minut trafnie przekazać swoje myśli szerokiemu audytorium? Ta wiedza przyda się każdemu, kto przeprowadza prezentacje, choćby raz do roku. Będzie można poznać unikalny sposób prezentacji jakiego używają mówcy TED i TEDx na całym świecie. A także nauczyć się dostosować istniejącą prezentację w kilku prostych krokach tak, aby była skutecznym medium przekazu.

Popracujemy zarówno nad prezentacjami poruszających tematy umiejętności miękkich jak i prezentacje techniczne. Uczestnicy mogą przynieść swoje komputery i prezentacje które chcieliby przestudiować i zmienić aby zwiększyć ich skuteczność odbioru

Łukasz Karwacki

– od ponad 3 lat związany z TEDx. Początkowo współpracował z TEDxPoznań, a 2 lata temu wymyślił i utworzył TEDxBydgoszcz w swoim rodzinnym mieście, pierwszą w woj. kujawsko-pomorskim konferencję na licencji TED. W ramach TEDx zajmuje się coachingiem prelegentów i przygotowuje ich do występu na scenie. Od 2 lat aktywny członek klubu przemówień publicznych Toastmasters. Ukończył ścieżkę rozwoju „Competent Communicator”.