Sitodruk w Bydgoszczy

sobota, 25.03.2017, godz 12:00 – 17:00
niedziela, 26.03.2017, godz. 12:00 – 17:00

Otwarta Pracownia Sitodruku (ul. Niedźwiedzia 7)

cena: 88 zł / osoba

BRAK MIEJSC

Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz Regulamin

Warsztaty polegają na teoretycznym i praktycznym zapoznaniu się z techniką sitodruku. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się przenosić własne pomysły/projekty na tekstylia i papier właśnie poprzez sitodruk. Jest to świetna okazja do wykonania spersonalizowanych koszulek czy toreb. Każdy uczestnik otrzyma torbę płócienną oraz papier, na którym będzie mógł odbić własną grafikę. Poza tym można przynieść własne tekstylia, na których będzie można odbijać własne grafiki.  Uczestnicy dowiedzą się też, jak korzystać z techniki sitodruku w warunkach domowych.

Warsztaty trwają około 5 godzin (jedna grupa). Warsztaty jednodniowe, kierowane do osób 16+, które interesują się technikami graficznymi, rysunkiem, sztuką oraz ideą Do It Yourself.

Katarzyna Kowalczyk

 – plastyk, od trzech lat prowadzę Otwartą Pracownię Sitodruku – mały warsztat, w którym organizuję warsztaty dla dzieci i dorosłych, realizuję własne projekty oraz zamówienia komercyjne. Przedmioty wyprodukowane w mojej pracowni można obejrzeć i zakupić w moim sklepiku dzielącym przestrzeń z pracownią. Kocham gotowanie, papier i Bydgoszcz, dlatego ilustracje, które projektuję, mają związek z tymi trzema dziedzinami 🙂