Sesje coachingowe

sobota, godz 13:30, 15:30 i 17:30

ECD Consilis –  wjazd od ul. Pomorskiej 86a

cena 50zł

BRAK MIEJSC

Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz Regulamin

Ile razy dostawaliście „dobre rady” od innych? A ile razy z nich korzystaliście? No właśnie. Zwykle najchętniej realizujemy swoje pomysły, najwięcej serca mamy do urzeczywistniania własnych planów i za najbardziej odpowiednie uważamy rozwiązania, które to my wypracowaliśmy. Co więcej to one faktycznie są zwykle dla nas najlepsze.

Do nich jednak najtrudniej jest dojść, szczególnie gdy zmagamy się z czymś od dawna i ciągle myślimy podobnie, widząc na dodatek wszystko w czarnych barwach. Kisimy się wtedy we własnej niemocy i nie możemy ruszyć do przodu. Znacie to? Nie wiecie co zrobić?

Coaching Wam pomoże! Coach nie będzie udzielać rad, nie będzie podsuwał pomysłów, nie będzie Was krytykował czy oceniał. Wesprze Was za to w poszukiwaniu własnej drogi. Podczas sesji coachingowych na tyle zmieni się Wasza świadomość, że sami wyznaczycie sobie cel i znajdziecie sposób, by go zrealizować! A wszystko to w przyjaznej, poufnej atmosferze.

Dorota Skublicka-Michalska

– jako coach i trenerka rozwoju osobistego wierzy, że każdy ma w sobie siłę i kompetencje, by kierując swoim życiem w zgodzie ze sobą wykreować własny, szczęśliwy świat. Podczas sesji coachingowych wspiera głównie mamy, które po urodzeniu dziecka próbują na nowo zorganizować swoje życie: poukładać priorytety, znaleźć czas na własny rozwój i osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Pomaga też kobietom podczas zmiany pracy, zakładania firmy, rozwodu, rzucania palenia… Jako coach pracuje w oparciu o kodeks ICF.
Z wykształcenia coach, filolog, dziennikarka i pedagog. Założyła i prowadzi Akademię Mamo Potrafisz dla przedsiębiorczych mam. Pracuje też w Wydawnictwie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Pasjonatka WordPressa, w wolnych chwilach tworzy strony internetowe oparte na tej właśnie platformie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch małych chłopców.
www.MAMOpotrafisz.pl