Sesje coachingowe

banner_patronatbi4

Piątek – 24 kwietnia 2015

godz. 9, 11, 13 i 15

 *

prowadząca Dorota Skublicka-Michalska

 *

Ile razy dostawaliście „dobre rady” od innych? A ile razy z nich korzystaliście? No właśnie. Zwykle najchętniej realizujemy swoje pomysły, najwięcej serca mamy do urzeczywistniania własnych planów i za najbardziej odpowiednie uważamy rozwiązania, które to my wypracowaliśmy. Co więcej to one faktycznie są zwykle dla nas najlepsze.

Do nich jednak najtrudstempel400niej jest dojść, szczególnie gdy zmagamy się z czymś od dawna i ciągle myślimy podobnie, widząc na dodatek wszystko w czarnych barwach. Kisimy się wtedy we własnej niemocy i nie możemy ruszyć do przodu. Znacie to? Nie wiecie co zrobić?

Coaching Wam pomoże! Coach nie będzie udzielać rad, nie będzie podsuwał pomysłów, nie będzie Was krytykował czy oceniał. Wesprze Was za to w poszukiwaniu własnej drogi. Podczas sesji coachingowych na tyle zmieni się Wasza świadomość, że sami wyznaczycie sobie cel i znajdziecie sposób, by go zrealizować! A wszystko to w przyjaznej, poufnej atmosferze.

ja3_600 *

Dorota
Skublicka-Michalska

– jako coach i trenerka rozwoju osobistego wierzy, że każdy ma w sobie siłę i kompetencje, by kierując swoim życiem w zgodzie ze sobą wykreować własny, szczęśliwy świat. Podczas sesji coachingowych wspiera głównie mamy, które po urodzeniu dziecka próbują na nowo zorganizować swoje życie: poukładać priorytety, znaleźć czas na własny rozwój i osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Pomaga też kobietom (i nie tylko) w wielu innych, zwykle nowych dla nich sytuacjach życiowych: podczas zmiany pracy, zakładania firmy, rozwodu, rzucania palenia… Wspiera w drodze do osiągania sukcesów na najróżniejszych polach… Jako coach pracuje w oparciu o kodeks ICF.
Z wykształcenia coach, filolog, dziennikarka i pedagog. Założyła i prowadzi portal dla przedsiębiorczych mam MAMOpotrafisz.pl, pracuje też w Wydawnictwie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Pasjonatka WordPressa, w wolnych chwilach tworzy strony internetowe oparte na tej właśnie platformie. Prywatnie mama dwóch małych chłopców.