Rozmowa kwalifikacyjna

banner_patronatbi4

*

Niedziela – 26 kwietnia 2015

16:00 – 17:30

*

Rozmowa kwalifikacyjna jak randka w ciemno – czyli jak przekonać do siebie rekrutera.

 

prowadząca Izabela Mazurek-Turska

 

*

Warsztaty mają na celu ukazać uczestnikom poszukiwanie pracy/zmianę pracy z innej perspektywy – porównując rozmowę kwalifikacyjną do randki. Okazuje się, że wiele mechanizmów jest podobnych, a randki mimo że stresujące kojarzą się z czymś pozytywnym. Uczestnicy warsztatów poznają punkt widzenia rekrutera – jakie cv są skuteczne, jak zaprezentować się podczas rozmowy oraz czego unikać. Będzie również czas na zadawanie pytań, dzięki czemu będzie można się dowiedzieć co Ci ludzie po drugiej stronie biurka tak naprawdę myślą.

Warsztaty skierowane do osób rozważających zmianę pracy, poszukujących pracy oraz tych, których rozmowy kwalifikacyjne mocno stresują.iza250

Izabela Mazurek-Turska mówi o sobie tak: „Jestem pasjonatką wszelkich zagadnień związanych z HR – od rekrutacji przez rozwój pracowników, oceny, szkolenia. Uważam, że ludzie to największy potencjał firm i cieszę się, gdy mogę być świadkiem ich zawodowego rozwoju. Taką możliwość daje mi praca w branży HR, z którą jestem związana już od 8 lat. Obecnie jestem HR Managerem w firmie z branży IT. Moją drugą pasją jest coaching, z którym niedawno zaczęłam przygodę i już wiem, że będzie to przygoda na całe życie. Coaching pokazał mi to, co właściwie przeczuwałam od dawna – że wszystko zaczyna się w naszych głowach. Mówi się, że każda podróż zaczyna się od jednego kroku – ja bym dodała, że początkiem jest myśl, marzenie, cel.”

Bilety dostępne:

http://bydgoszczzpasja17.evenea.pl