Retusz fotografii dla początkujących

niedziela, godz 17:00 – 18:30

ECD Consilis –  wjazd od ul. Pomorskiej 86a

cena: 25 zł / osoba

ZAPISZ SIĘ: wyślij maila kontakt@bydgoszczzpasja.pl

lub online

Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz Regulamin

Robisz zdjęcia i chcesz je pokazać znajomym i rodzinie? To miejsce dla Ciebie! W półtorej godziny nauczysz się najważniejszych kwestii związanych z obróbką zdjęć w darmowym programie Pixlr oraz przygotujesz z nich ciekawą prezentację w Prezi. Jeśli chcesz zabierz ze sobą na pendrive zdjęcia, nad którymi będziesz pracować.

Propozycja dla  każdego, kto chce nauczyć się prostej obróbki graficznej zdjęć do domowego użytku przy wykorzystaniu gotowych filtrów i efektów, oraz prezentacji tych zdjęć w ciekawym formacie jaki oferuje Prezi (domowe albumy z wakacji, zdjęcia dzieci, itp.)

Marta Nowak

Zawodowo związana z branżą IT od ok. 6 lat, zajmuje się wsparciem technicznym aplikacji. Poza pracą próbuje odpocząć od komputera dzięki podróżom i fotografii – od niedawna prowadzi też bloga z podróży po Polsce (Say Hello To Poland). Uwielbia wszelkiej maści rękodzieło, więc od czasu do czasu musi trochę pomacać maszynę do szycia, szydełko, druty, pędzle, ołówki czy też klej i nożyczki. Od prawie 1,5 roku jest zakochaną po uszy mamą małego Dominika