Przyjdź na kawę, jeśli chcesz wyjść z bananem – warsztaty motywacyjne

niedziela, godz 13:00 – 13:40

ECD Consilis –  wjazd od ul. Pomorskiej 86a

cena 25 zł / osoba

ZAPISZ SIĘ: wyślij maila kontakt@bydgoszczzpasja.pl

lub online

Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz Regulamin

Warsztaty o poznawaniu siebie i o tym co nas blokuje przed sięganiem po to, czego pragniemy, dlaczego szukamy wymówek, co nas rozprasza, co nam pomaga, gdzie szukać możliwości i wsparcia, a gdzie czyhają na nas pułapki i jak się przed nimi chronić.

Dla osób które szukają wymówek. Które chciałyby zacząć działać ale zawsze coś stoi na przeszkodzie. Młodych mam, które chcą o siebie zadbać. Dla osób, które myślą że chciałby by coś zacząć robić ale nie wiedza jak się do tego zabrać. Dla osób poszukujących inspiracji i motywacji do uprawiania sportu, do zadbania o realizację pasji.

Joanna Maciejewska-Błachewicz

Kobieta, matka, biegaczka, ultraska. 
Pedagog, Psycholog, BiznesWoman – UltraAsia.

Prowadzi własną firmę, zajmuje się wieloma rzeczami jednocześnie – prowadzi sklep internetowy dla biegaczy, pracuje jako psycholog w Pracowni Wsparcia i Rozwoju, współpracuje z klubami sportowymi – pracuje z piłkarzami, zajmuje się również rekrutacją dla firm zewnętrznych.

Prowadzi bloga o bieganiu i o życiu ULTRA ASIA.

Prowadzi fanpage KOBIECA BYDGOSZCZ dla kobiet prowadzących swoje biznesy, promujący przedsiębiorcze kobiety z regionu, informujący o wydarzeniach w Bydgoszczy dla kobiet, które prowadzą swój biznes lub dopiero o tym myślą.

Wychowuje córkę.
Biega, jeździ na rowerze i na rolkach. 
„Jestem KOBIETĄ, MATKĄ, PSYCHOLOGIEM, ULTRA-ASIĄ, BIEGACZKĄ, WEGETARIANKĄ… KOCHAM LUDZI. SPEŁNIAM SWOJE MARZENIA.”

Lubię pomagać innym spełniać marzenia.