BYDGOSZCZ Z PASJĄ - II EDYCJA

PROGRAM FESTIWALU - pobierz plik PDF

Program Festiwalu 2016

CENTRUM FESTIWALOWE
ECD Consilis – Bydgoszcz wjazd od ul. Pomorskiej 86a

 

Sobota 9 kwietnia 2016

 

10:00 – 11.30 „Skuteczna prezentacja – jak to robią na TEDx” – Łukasz Karwacki – Centrum Festiwalowe

10:00 – 13:00 „Wirewrapping dla zielonych czyli przygoda z biżuterią” – Katarzyna Szewczykowska – Centrum Festiwalowe

10:00 – 13:00 „Twoja bajka” – Dominika Kiss-Orska – Skrzynka na bajki ul. Gdańska 22

11:00 – 12.30 „Sensoplatyka dla każdego” – warsztaty dla dzieci  Agata Pamuła – Fabryka Prezentów ul. Rzeźniackiego 1

12:00 – 13.30 „Jak zaciekawić media swoją działalnością” – Monika Jendrzejewska – Centrum Festiwalowe

12:00 – 13.00 „Dziecko w podróży – radość, stres, euforia i zmęczenie” – Agnieszka Molik-Matyga – Centrum Festiwalowe

12:00  18:00 „Sitodrukowanie po bydgosku” – Katarzyna Kowalczyk – Otwarta Pracownia Sitodruku ul. Poznańska 14

13:00 – 15:00 „Dziko w sercu dziko w kuchni” – warsztaty kulinarne – Filip Malinowski – Centrum Festiwalowe

13:00 – 16:00 „Szycie jest piękne” – Dorota Rymer – Pracownia Krawiecka ul. GOPR 6

14:00 – 16:00 „Głębia ostrości w zdjęciach jako artystyczny środek wyrazu” – Justyna Malicka – Wasielewska – Centrum Festiwalowe

14:00 – 16:00 „Mapa marzeń, bądź u steru swojego życia” – Joanna Rutecka – Centrum Festiwalowe

14:00 – 17:00 „Mebloodnowa” – Monika Dolkowska – Szkoła Perpetuum Mobile ul. Chopina 28

16:00 – 17:00 „Krav Maga” –  Hanna Kaczmarczyk – zajęcia samoobrony dla kobiet – Centrum Festiwalowe

16:00 – 19:00 „Czasem słońce czasem deszcz… Asertywna mama asertywnej córki” – warsztaty dla nastolatek i ich mam – Małgorzata Głogowska i Magdalena Ulatowska – Centrum Festiwalowe

17:00 19:00 „Nie jestem idealna ale jestem piękna” – warsztaty wizerunkowe – Magdalena Andler – Centrum Festiwalowe

13:30, 15:30, 17:30 „Indywidualne sesje coachingowe” – Dorota Skublicka-Michalska –  Centrum Festiwalowe

 

Niedziela 10 kwietnia 2016

 

10:00 – 13:00 „Jak zwiększać pozytywność w swoim życiu” – Małgorzata Krzak – Fundacja NIE-Zwykła dla Rodziny Al. Powst.Wielkopolskich 33

11:00 – 11.45 „Jak złapać powietrze – zaskakujące eksperymenty z wykorzystaniem powietrza” – warsztaty dla dzieci – Justyna Karpińska – Centrum Festiwalowe

11:00 – 14:00 „Go po Flow” – warsztaty – Agnieszka Ważny – Centrum Festiwalowe

11:00 – 15:00 „fryMARK bydgoski” – Kamienica12 ul. Poznańska 12

12:00 – 18:00 „Sitodrukowanie po bydgosku” – Katarzyna Kowalczyk – Otwarta Pracownia Sitodruku ul. Poznańska 14

13:00 – 13:40 „Przyjdź na kawę jeśli chcesz wyjść z bananem” – warsztaty motywacyjne – Joanna Maciejewska-Błachewicz – Centrum Festiwalowe

15:00 – 16:30 „W poszukiwaniu nowych ścieżek zawodowych – czyli jak planować karierę” – Izabela Mazurek-Turska – Centrum Festiwalowe

16:00 – 19:00 „Szyk jak shabby chic” – nowe życie starych drewnianych przedmiotów – Marcelina Markiewicz – Centrum Festiwalowe

17:00 – 18:30 „Retusz fotografii dla początkujących” – Marta Nowak – Centrum Festiwalowe