PARTNERZY 2017

Partnerzy III edycji Festiwalu Bydgoszcz z pasją

Pani Fotograf Monika Buńkowska. Kilka słów o mnie: od ponad 18 lat fotografuję a od 5 prowadzę autorskie studio fotograficzne. Zajmuję się fotografią ślubną, rodzinną, portretową, komercyjną. Małymi kroczkami wprowadzam również do studia fotografię zwierząt. I dbam o moją miłość: szkole się, eksperymentuję, rozwijam. Wszystko po to aby to co robię było radością dla Was i dla mnie.

ul. Bałtycka 64a, Bydgoszcz
tel.: 502-145-247
kontakt@monikabunkowska.pl
www.monikabunkowska.pl
Facebook: www.facebook.com/fotografiaslubnaistudyjnabydgoszcz

Bromberg Kaffe –  to świeżo palona kawa, naturalne herbaty, obsługa baristyczna, kawa z logo klienta i wiele innych możliwości.

tel.: +48 788 276 377
bromberg.dystrybucja@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/brombergkaffee/

Centrum Medyczne Clinic Derm w Bydgoszczy oferuje szereg zabiegów z zakresu  chirurgii plastycznej, dermatologii i dermatochirurgii i otorynolaryngologii, ortopedii, neurologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii laserowej. Wyróżniamy się indywidualnym i przyjaznym podejściem, a  wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów dba o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Klinika składa się z  przestronnych gabinetów wyposażonych  w najnowocześniejsze systemy laserowe, sali zabiegowej, przestronnej recepcji z przyjaznym miejscem relaksu. Centrum Medyczne Clinic Derm to wyjątkowe miejsce stworzone dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących wzajemnie uzupełniających się zabiegów na najwyższym światowym poziomie.

ul. Łabiszyńska 2, Bydgoszcz
tel. 570 999 500
klinika@clinicderm.pl
www.clinicderm.pl
Facebook: www.facebook.com/KlinikaClinicDerm/

BraMiracle – Odkryj z nami właściwy rozmiar biustonosza! Zapraszamy do salonu na indywidualne konsultacje brafittingowe. Dobieramy prawidłowy rozmiar i fason biustonosza, by każda kobieta czuła się komfortowo i pięknie!

ul. Krasińskiego 8, Bydgoszcz,
Magda – 728-329-550,
Karolina – 728-329-550
www.bramiracle.com.pl
Facebook: www.facebook.com/BraMiracle

Spółka Kasante zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami z gwarancją czynszu jak również zarządzaniem standardowym. Zapewnia Właścicielowi mieszkania stały, pasywny dochód z jego nieruchomości, bez  angażowania się w proces wynajmu.

ul. 3 Maja 5/1, Bydgoszcz
tel.: 602 176 236
kasante.nieruchomosci@gmail.com
www.kasante.pl

Blackfish to studio filmowe i fotograficzne. Planujemy, odkrywamy i składamy w całość wyjątkowe produkcje, które ukazujemy przed całym światem, dając każdemu powód do uśmiechu  Zajmujemy się przede wszystkim produkcją filmów reklamowych i spotów kinowych. Poprzez fotografię kreujemy ciekawy i spójny wizerunek klientów w sieci. Działamy kompleksowo, sprawnie i w świetnej atmosferze.

ul. Kościuszki 27b, Bydgoszcz,
(wejście od Pomorskiej 86a)
www.blackfish.pl
Facebook: www.facebook.com/blackfishstudiofilm

Multiagencja Ubezpieczeniowa Krall dopasowuje dla Klienta rozwiązanie najkorzystniejsze cenowo oraz jakościowo, oferujemy produkty ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych.
Zadowolony Klient to nasz priorytet. Większość naszych nowych Kontrahentów to osoby, które trafiają z polecenia. Taka misja przyświeca nam od początku działalności i skrupulatnie ją realizujemy.

ul. Łęczycka 57, Bydgoszcz
tel. 695820941
biuro@krall.com.pl
www.krall.pl

Optyk na Gdańskiej – z marzeń i pasji do optyki w 2004r. postanowiłam pokazać w Bydgoszczy dotąd nieznane i wyszukane marki okularowe. Moim celem było stworzenie miejsca, w którym poczujecie się jak w domu. Zachęcam Was do przymierzania i skorzystania z fachowej obsługi. Moim marzeniem jest proponować Wam stylowe oprawy jak Wy sami. Chcę aby wybór okularów był dla Was przyjemnością a nie koniecznością. Wierzę, że będziecie chcieli mieć więcej niż jedna parę okularów. Sklep został zaprojektowany tak, aby nie stwarzać żadnych barier.

ul. Gdańska 37, Bydgoszcz
tel. 52 515-39-51
optyk.na.gdanskiej@vp.pl
Facebook: www.facebook.com/OptyknaGdanskiej
Instagram: www.instagram.com/optyk.na.gdanskiej

Nazwa Special Space nie jest przypadkowa. Przestrzeń, w której oferujemy swoje usługi jest pod wieloma względami wyjątkowa, niepowtarzalna. W internecie można znaleźć dosłownie wszystko, mówi się „tego czego nie ma w internecie, to nie istnieje”, w związku z tym postanowiliśmy, że wszystko co będziemy tworzyć będzie czymś specjalnym, innowacyjnym, oryginalnym. Wszystkie nasze realizacje, od dedykowanych stron internetowych przez dedykowane sklepy internetowe, blogi, czy dedykowane platformy mają jedną cechę wspólną – wyjątkowość, świeżość. Jesteśmy zespołem, który łączą 4 główne cele: rozwój, pasja, kreatywność, profesjonalizm. Dla nas nie ma znaczenia czy szklanka jest do połowy pusta, czy do połowy pełna. My po prostu przelewamy ciecz do mniejszego naczynia

ul. Dworcowa 13, Bydgoszcz
tel: 792 05 02 04
k.hoft@specialspace.pl
www.specialspace.pl

MediBella to miejsce stworzone z pasji do piękna i zdrowia. Naszą misją jest nie tylko upiększanie Kobiet, ale również przywracanie zdrowego, naturalnego wyglądu. Specjalizujemy się w zabiegach makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej .Nasza bogata oferta zabiegów pozwala na holistyczne podejście do Klienta by zadbać o jego perfekcyjny wygląd oraz samopoczucie.

ul. Pod Blankami 39-45/1, Bydgoszcz
tel.: 881 660 666
kontakt@medibella.com.pl
www.medibella.com.pl
Facebook www.facebook.com/medibellasalon

Freedom nieruchomości – nasze biuro pracuje w oparciu o umowy ekskluzywne dzięki czemu nieruchomości naszych Klientów szybko znajdują nabywców.
W prezentowanych nieruchomościach stosujemy techniki home stagingu, którego porywające efekty uwiecznia nasza fotograf podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych. Współpracę z Klientem podejmujemy na każdym etapie procesu kupna/sprzedaży. Pracujemy na rynku pierwotnym i rynku wtórnym.

ul. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich 1,  Bydgoszcz
tel.: 52 321 27 82
bydgoszcz@freedom-nieruchomosci.pl
www.freedom-nieruchomosci.pl
Facebook: www.facebook.com/Freedom-Nieruchomosci-Bydgoszcz

Bą ♥ Bą to urokliwa kawiarenka oraz sklep z długą ladą, uginającą się od słodkiego ciężaru oryginalnych, belgijskich pralin. Prowadzony z pasją i niespotykaną atencją wobec Klienta. Na regałach wiele belgijskich specjałów, od ręcznie wyrabianych czekolad, po oryginalne galaretki pâte de fruits – bez żelatyny i barwników. W ofercie – pralinki dla diabetyków, wegan, duży asortyment pralin bez alkoholu, wykonanych z myślą o najmłodszych wielbicielach czekolady.

ul. Gdańska 78
tel. 697 593 267
praliny@pralinybel.pl
www.pralinybel.pl
https://www.facebook.com/praliny.belgijskie

Synbios Creative to studio projektowe, które specjalizuje się w projektowaniu graficznym identyfikacji wizualnej, tworzymy dedykowane strony i sklepy internetowe. Projektujemy aplikacje webowe oraz mobilne, jak również UX/UI interfejsów aplikacji. Nasz zespół posiada 17-letnie doświadczenie. W każdym projekcie staramy się wykorzystać odpowiednie technologie i rozwiązania graficzne oraz funkcjonalne dopasowane do potrzeb Klientów.

ul. Fordońska 44, Bydgoszcz
tel: +48 502 303 175
agnieszka@synbios.pl
www.synbios.pl
Facebook: www.facebook.com/synbioscreative/
Instagram: www.instagram.com/synbios.studio

MB Centrum Językowe to nowa jakość w Bydgoszczy, to miejsce z pasją. Mieścimy się w samym sercu Bydgoszczy. Wyróżniamy się wysoką jakością usług. Dbamy o satysfakcję naszych klientów, spełniając ich oczekiwania.
Oferujemy kursy standardowe, biznesowe oraz online z 5 języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.
MB Centrum Językowe – Obierz z nami swój kurs na sukces !

ul. Długa 4/1, Bydgoszcz
tel. 606 309 984
www.mbcentrumjezykowe.pl
Facebook: www.facebook.com/mbcentrumjezykowe

Nazywamy się Tessa. Tak jak nasza firma. Od ponad 20 lat dostarczamy stolarkę budowlaną , głównie drzwi, do klientów detalicznych, hurtowych i na inwestycje. Naszym klientom, oprócz sprzedaży drzwi, okien, bram i tarasów oferujemy również doradztwo, transport i szeroki wachlarz usług stolarskich. Posiadamy największe w regionie stany magazynowe.

Zapraszamy do naszych salonów:
Tessa – Lisi Ogon ul. Spokojna 1
tel. 52-36 46 700
tomasz.krakowski@tessa.com.pl

Tessa – Toruń ul. Chrobrego 145-147
tel. 56-655 92 60
boleslaw.koperski@tessa.com.pl

www.tessa.com.pl

Oki Doki to sala zabaw dla dzieci z kawiarenką. Przyjdź do nas aby się pobawić, pograć w gry planszowe, wypić szklankę soku lub filiżankę pysznej kawy. Znajdujemy się na Szwederowie, a dojazd do nas jest bardzo prosty zarówno komunikacja miejską jak i samochodem. Do Oki Doki dojeżdżają autobusy linii 64, 69, 89 (przystanek Inowrocławska – Zajezdnia) oraz 55 (przystanek Skorupki). Oki Doki znajduje się dokładnie pomiędzy blokiem Inowrocławska 22, a wieżowcem Halicka 22 – naprzeciwko parkingu zajezdni MZK.

ul. Halicka 22, Bydgoszcz
tel.: 660 427 575
biuro@okidoki.com.pl
Facebook: www.facebook.com/okidokibydgoszcz

Break the Brain to pierwszy escape room w Bydgoszczy! Zadaniem uczestników zabawy jest wydostanie się z pokoju, gracze rozwiązują zagadki, szukają ukrytych kluczy, tajemniczych schowków. To co najmniej godzina mocnych wrażeń i niesamowitej przygody.

ul. Gdańska 27
85-005 Bydgoszcz
rezerwacje: 530 506 999
www.escape-room.pl
https://facebook.com/escaperoombydgoszcz/

 

Fundacja WYJŚĆ Z CIENIA została utworzona aby pomagać i dawać wsparcie ofiarom przemocy. Specjaliści Fundacji ułatwiają, a czasem umożliwiają powrót do normalnego życia, pomagają przezwyciężyć strach i odnaleźć światło w tunelu cierpienia. Przemoc to przestępstwo! Nikt nie ma prawa krzywdzić drugiego człowieka! Ofiara nie jest winna przemocy!

ul. Piotrowskiego 19/2, Bydgoszcz
tel.: 52 522 23 33
kontakt@wyjsczcienia.org
Facebook: www.facebook.com/fundacjawyjsczcienia 

Efekt Motyla – Organizacja wydarzeń to część naszego życia, bardzo lubimy to robić. Z przyjemnością pomożemy i Tobie.Organizujemy targi, konferencje, imprezy firmowe, np. wyjazdy integracyjne, szkolenia, bankiety, ale również imprezy rodzinne, takie jak: wesela, chrzciny, rocznice. ,Każde wydarzenie jest dla nas unikatowe, a efekty naszej współpracy przekroczą Twoje oczekiwania.

tel.: +48 727 924 359
robert@efektmotyla.edu.pl
Facebook: https://www.facebook.com/efektmotylaedu

PARTNERZY MEDIALNI