Partnerzy

Partnerzy 2. edycji festiwalu „Bydgoszcz z Pasją”

mBank-mass-logo_RGB Partnerem festiwalu „Bydgoszcz z Pasją” jest mBank.

tessaNazywamy się Tessa. Tak jak nasza firma. Od ponad 20 lat dostarczamy stolarkę budowlaną , głównie drzwi, do klientów detalicznych, hurtowych i na inwestycje. Naszym klientom, oprócz sprzedaży drzwi, okien, bram i tarasów oferujemy również doradztwo, transport i szeroki wachlarz usług stolarskich. Posiadamy największe w regionie stany magazynowe. Zapraszamy do naszych salonów: Tessa – Lisi Ogon ul. Spokojna 1 tel. 52-36 46 700 Tessa – Galeria wnętrz Arkada ul. Fordońska 40 tel. 518 872 060 Tessa – Toruń ul. Chrobrego 145-147 tel. 56-655 92 60

blck_fsh_logo_STANDARD_CZARNY NAPISblck_fsh_logo_STANDARD_CZARNY NAPISblck_fsh_logo_STANDARD_CZARNY NAPISBlackfish to studio filmowe i fotograficzne. Planujemy, odkrywamy i składamy w całość wyjątkowe produkcje, które ukazujemy przed całym światem, dając każdemu powód do uśmiechu 🙂 Zajmujemy się przede wszystkim produkcją filmów reklamowych i spotów kinowych. Poprzez fotografię kreujemy ciekawy i spójny wizerunek klientów w sieci. Działamy kompleksowo, sprawnie i w świetnej atmosferze.

progressCentrum Szkoleń Progress to nowoczesna firma konsultingowo-szkoleniowa. Naszym celem jest pomoc w rozwijaniu kompetencji, poszerzaniu horyzontów i kwalifikacji. Skonstruowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby każdy nasz Klient znalazł wyjątkową propozycję specjalnie dla siebie – od umiejętności osobistych aż po szkolenia specjalistyczne, dające wiążące uprawnienia w danej dziedzinie. Współpracujemy z najlepszymi trenerami, ekspertami którzy łączą praktykę z teorią, a do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, instytucji, jak i do osób prywatnych. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte, możemy też dopasować ich program do konkretnych wymagań Klientów. Pracujemy metodami coachingowymi i warsztatowymi, specjalizując się w trzech obszarach: rozwoju osobistego, szkoleń menedżerskich i szkoleń finansowych.

igi-duzePropozycję naszych wypraw kierujemy do osób, które z różnych względów (czasowych, językowych) nie są w stanie same zorganizować sobie wyprawy marzeń. TAK – wyprawy! Bowiem Igi Travel nie specjalizuje się w organizacji wakacji w hotelu. Nasze wyjazdy są bardzo aktywne (oczywiście dostosowane do indywidualnych możliwości uczestników). Zawsze bierzemy pod uwagę sugestie i życzenia naszych kompanów. Realizujemy oczekiwania w miarę naszych możliwości i możliwości miejsca do którego jedziemy. Zajmujemy się wszystkim tym, co składa się na hasło wyprawa- trasą, biletami, ubezpieczeniem, rezerwacją noclegu, współpracą z lokalnymi przewodnikami, tłumaczeniem.

KravMagaCentrum Krav Maga Przeniosło Team. Jedyne takie centrum w Bydgoszczy. Istnieje od 1998 roku. Szefem Wyszkolenia jest Jędrzej Przeniosło – Expert 3 w Krav Maga.

W Centrum Krav Maga nauczysz się jak bronić siebie i swoich bliskich w każdej sytuacji. Siłą tej organizacji są profesjonalni Instruktorzy stale podnoszący swoje kwalifikacje oraz umiejętności techniczne i pedagogiczne.

Prowadzimy treningi grupowe Krav Maga (różne poziomy zaawansowania), treningi personalne oraz jako jedyni w Bydgoszczy Treningi Krav Maga dla dzieci!! Szkolenia dla kobiet ” Bezpieczna Kobieta”, treningi bokserskie, kick boxing, submishion. Wszystkie te treningi odbywają się na profesjonalnej sali wyposażonej w niezbędny sprzęt do profesjonalnych treningów i szkoleń (mata, worki bokserskie, tarcze itp).

CountryLoftStudio Interior CountryLOFT jest magicznym miejscem, w którym powstają meble niepowtarzalne. Mieszają się tu style, kolory, materiały. Drewno łączy się z metalem, stalą i szkłem, by powstały unikatowe elementy ciekawych aranżacji wnętrz. Priorytetem zawsze jest wysoka jakość tworzonych produktów, z dużą dbałością o szczegóły, bowiem to, co powstaje w Countryloft jest efektem pracy ręcznej. Wszystkie realizacje powstają na indywidualne zamówienia klientów, są tworzone z myślą o specyfice i charakterze wnętrza, w którym się znajdą.

domowy-zakątek-logoW Domowym Zakątku znajdziesz przepyszne a zarazem kuszące oko ciasta i torty (na zamówienie), wyłącznie na naturalnych składnikach, bez konserwantów i sztucznych dodatków. Nie jest to produkcja masowa a ręcznie wytwarzane tradycyjną metodą rarytasy, których smak na długo zostaje w pamięci. Pieczemy z pasji i zamiłowania, nie zadowalamy się półśrodkami, korzystamy tylko z produktów wysokiej jakości, co powoduje, że smak naszych ciast/ciastek jest wyśmienity i niepowtarzalny. Jeśli masz już dość ciast z tzw. sieciówek, tu z pewnością spełnisz swoje oczekiwania kulinarne.

apartamenty_sielanka-logo-cmykApartamenty Sielanka to niezwykłe miejsce na hotelowej mapie Bydgoszczy. Oferujemy Państwu apartamenty w samym sercu miasta, apartamenty urządzone z niezwykłym smakiem i o bardzo wysokim poziomie wykończenia. Za naszym pośrednictwem, z daleka od domu, poczują się Państwo wyjątkowo komfortowo, czy to będzie wyjazd służbowy, czy prywatny. Nasze apartamenty odpowiadają zachodnioeuropejskim standardom. Wiemy, że pokój hotelowy to za mało by pobyt w obcym mieście spełnił Państwa oczekiwania.

Osiedlowy klub rodzica Fabryka Prezentów to miejsce spotkań w centrum blokowiska. Znajdziesz tu warsztaty rodzicielskie,  klub mam, wyjazdowe i stacjonarne kreatywne zajęcia dla dzieci i dorosłych. Zorganizujemy pełne prezentów urodziny i półkolonie. Zapewniamy kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego dziecka i jego rodziców. Zapraszamy!

logo KogelRodzinna kawiarnia Kogel Mogel to miejsce pełne zdrowych pyszności, w którym zabawa i uśmiech dziecka są najważniejsze. Gdy Rodzic spokojnie odpoczywa przy filiżance ciepłej kawy, maluch pod opieką animatora w sali zabaw spędza radosny czas wśród swoich ulubionych zabawek  i w małpim gaju. To miejsce organizacji ciekawych wydarzeń, tematycznych eventów dla dzieci, uroczystości urodzinowych.

Dochód z działalności Kawiarni Kogel Mogel, przekazywany jest na działalność Fundacji Nowe Pokolenie, która charytatywnie działa na rzecz utalentowanych dzieci i młodzieży z domów dziecka.

logo_naturhouse_poziome

NATURHOUSE  jest liderem w odchudzaniu . Naszą misją jest reedukacja żywieniowa poprzez przekazywanie zasad prawidłowego i zdrowego odżywania. Przed podjęciem decyzji o odchudzaniu proponujemy bezpłatną konsultację z dietetykiem, który wykona niezbędne badania i pomiary oraz przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny. Na tej podstawie identyfikuje problem i proponuje jego skuteczne rozwiązanie. Kluczem do sukcesu w odchudzaniu z Naturhouse jest spersonalizowany plan dietetyczny uzupełniony o najwyższej klasy produkty. Tutaj każdy znajdzie fachową poradę w zakresie żywienia i zostanie otoczony profesjonalną opieką przez cały czas trwania dietetycznej kuracji. W ramach współpracy podczas Festiwalu Bydgoszcz z Pasją, zapraszamy na bezpłatne konsultacje z dietetykiem oraz analizę składu ciała w jednym z naszych Centrów Naturhouse: Dworcowa 84, tel. 52 322 48,  22,  Gdańska 98, tel. 52 389 11 55,  Ku Wiatrakom 42, tel. 795 006 500.

.

logo TARABUSOTarabuso to młoda marka na rynku wyrobów handmade. To autorskie projekty i wykonanie ręczne biżuterii tworzonej głównie z naturalnych kamieni półszlachetnych, z pereł łączonych ze srebrem i dodatkami. Z pasją i zapałem tworzymy aby dodać blasku każdej kobiecie w jej codziennych wyzwaniach. Dzięki naszym wyrobom można poczuć się wyjątkowo, oraz wyrazić siebie i swój styl. Projektujemy na zamówienie, aby dopasować biżuterię indywidualnie do gustu klientek, które są naszą największą inspiracją. Tarabuso można spotkać co dwa tygodnie na fryMARKu bydgoskim, na Facebooku, oraz w sieci na www.tarabuso.eu.

BąBąBą ♥ Bą to urokliwa kawiarenka oraz sklep z długą ladą, uginającą się od słodkiego ciężaru oryginalnych, belgijskich pralin. Prowadzony z pasją i niespotykaną atencją wobec Klienta. Na regałach wiele belgijskich specjałów, od ręcznie wyrabianych czekolad, po oryginalne galaretki pâte de fruits – bez żelatyny i barwników. W ofercie – pralinki dla diabetyków, wegan, duży asortyment pralin bez alkoholu, wykonanych z myślą o najmłodszych wielbicielach czekolady.

ST-Sklep-Pływacki2

Profesjonalne sklepy dla pływaków SportTrend.pl i Hubam.pl
Doskonale znamy oczekiwania i potrzeby pływaków, sportowców, trenerów oraz klubów i organizacji ich zrzeszających.Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ciekawą ofertę dla pływaków i ludzi lubiących sport oraz aktywny styl życia.
Ubierzemy każdego pływaka od stóp do głowy Uśmiech oraz logo HUBAM1 kopiawyposażymy basen w sprzęt ratunkowy i treningowy.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą  za pośrednictwem stron www.sporttrend.pl i hubam.pl
logo-bydgoszcz-style-RGB
empres1
bydgoskie marki
logo_bez_tla