Organizatorzy 2017

Ania Trybuszewska i Joasia Poziemska – skrajne, ale poprawne optymistki. Wierzymy, że można się cieszyć każdą chwilą i nawet w pustej szklance znaleźć kroplę wody. Dlatego ciągle robimy coś nowego i często zmieniamy swoje życie, czasem całkowicie. Chcąc dzielić się swoim entuzjazmem i pozytywną energią organizujemy m.in. spotkania Geek Girls Carrots i Bydgoszcz z Pasją. Naszą misją jest przemierzać życie i świat w poszukiwaniu smaków, dźwięków i wrażeń. Jesteśmy dumnymi (i wytrwałymi) rodzicami dwóch nastolatek!

Świat Bab od lat zajmuje się czasem. Robimy to co lubimy i organizujemy innym czas wolny tak jak sami chcielibyśmy go spędzić. Kochamy wymyślać, planować i koordynować. Specjalizujemy się w tworzeniu lokalnych imprez o charakterze targowym i rozrywkowym. Nasze flagowe projekty to fryMARK bydgoski i Biznes dla Kobiet.

Coach Twoich MarzeńDorota Skublicka-Michalska, Jako coach i mentor pomaga kobietom spełnić marzenie o własnym biznesie opartym na silnej marce osobistej. Wspiera kobiety w drodze od pomysłu do opartego na pasji biznesu. Pomaga w kreacji marki osobistej zgodnej z wartościami, marzeniami i predyspozycjami. Prowadzi Akademię Mamo Potrafisz dla przedsiębiorczych kobiet, które po urodzeniu dziecka próbują na nowo zorganizować swoje zawodowe życie.

FrymarkFRYMARK bydgoski to targ z produktami od rolników, ekologicznymi, regionalnymi i rękodziełem. Zapraszamy w każdą niedzielę do Kamienicy12 przy ul. Poznańskiej 12 w Bydgoszczy, startujemy o g. 11.00 kończymy o g. 15:00 Na FRYMARKU znajdziecie: ponad 40 wystawców ze słodkościami wszelkiej maści oraz mięsami, serami krowimi i kozimi, wędlinami, jajkami, warzywami i owocami, przetworami, sokami, pieczeniami, olejami, ciastami z mąką i bez mąki, z cukrem i bez cukru, chlebami, kosmetykami i rękodziełem oraz wiele innych produktów.