Organizatorzy

Organizatorzy 2016

ecdconsilisCentra szkoleniowo-doradcze realizujące wiele interesujących inicjatyw wspierających rozwój osobisty, przedsiębiorczość, optymistyczne podejście oraz ideę coworkingu. W industrialnych wnętrzach ECD Consilis można uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach, w ciekawych spotkaniach, wynająć salę szkoleniową, gabinet, biurko, spotkać inspirujących ludzi, rozwiązać wiele problemów zarówno zawodowych jak i osobistych, ale przede wszystkim naładować akumulatory wyłącznie pozytywną energią.

Świat Bab od lat zajmuje się czasem. Robimy to co lubimy i organizujemy innym czas wolny tak jak sami chcielibyśmy go spędzić. Kochamy wymyślać, planować i koordynować. Specjalizujemy się w tworzeniu lokalnych imprez o charakterze targowym i rozrywkowym. Nasze flagowe projekty to fryMARK bydgoski i Biznes dla Kobiet.

stempel_nowy_bez tlaDorota Skublicka-Michalska, założyła i wraz z koleżanką prowadzi Akademię Mamo Potrafisz, dyplomowany coach, filolog i wydawca. Podczas sesji coachingowych i spotkań Kręgu Przedsiębiorczych Mam wspiera głównie mamy, które po urodzeniu dziecka próbują na nowo zorganizować swoje życie: poukładać priorytety, znaleźć czas na własny rozwój i osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Prowadzi też bloga MAMOpotrafisz.pl. Od poczatku współorganizuje festiwal „Bydgoszcz z Pasją”, wspomaga też StartUp Cafe w Europejskim Centrum Doradczym “Consilis”.

wyjsc z cienia Fundacja WYJŚĆ Z CIENIA została utworzona aby pomagać i dawać wsparcie ofiarom przemocy. Specjaliści Fundacji ułatwiają, a czasem umożliwiają powrót do normalnego życia, pomagają przezwyciężyć strach i odnaleźć światło w tunelu cierpienia. Przemoc to przestępstwo! Nikt nie ma prawa krzywdzić drugiego człowieka! Ofiara nie jest winna przemocy!