Moja pasja moja firma

banner_patronatbi4

*

Sobota – 25 kwietnia 2015

17:00 – 18:30

stempel400*

Moja pasja moją firmą

 *

prowadząca Dorota Skublicka-Michalska

 *

Warsztaty mają pomóc zaplanować sukces swojej firmy osobom, które dopiero planują start w biznesie. W szczególności pasjonatom mającym pomysł wynikający z ich pasji i zainteresowań. Przez dwie godziny uczestnicy będą odpowiadać sobie na pytania, które sprowokują ich do stworzenia spójnej wizji firmy skrojonej na ich własną miarę. Z odpowiedzi zaś wyłoni się roczny plan działania.

ja1_600

Dorota Skublicka-Michalska – jako coach i trenerka rozwoju osobistego wierzy, że każdy ma w sobie siłę i kompetencje, by kierując swoim życiem w zgodzie ze sobą wykreować własny, szczęśliwy świat. Podczas sesji coachingowych wspiera głównie mamy, które po urodzeniu dziecka próbują na nowo zorganizować swoje życie: poukładać priorytety, znaleźć czas na własny rozwój i osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Pomaga też kobietom (i nie tylko) w wielu innych, zwykle nowych dla nich sytuacjach życiowych: podczas zmiany pracy, zakładania firmy, rozwodu, rzucania palenia… Wspiera w drodze do osiągania sukcesów na najróżniejszych polach… Jako coach pracuje w oparciu o kodeks ICF.
Z wykształcenia coach, filolog, dziennikarka i pedagog. Założyła i prowadzi portal dla przedsiębiorczych mam MAMOpotrafisz.pl, pracuje też w Wydawnictwie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Pasjonatka WordPressa, w wolnych chwilach tworzy strony internetowe oparte na tej właśnie platformie. Prywatnie mama dwóch małych chłopców.

Bilety dostępne:

http://bydgoszczzpasja11.evenea.pl