Mebloodnowa

sobota
25.03.2017

godz 16:30 – 19:30

ECD Consilis –  wjazd od ul. Pomorskiej 86a

cena:  90 zł / osoba

ZAPISY – KLIKNIJ TUTAJ

Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz Regulamin

Warto dawać meblom drugą szansę. Niewielkie, ale pomysłowe zmiany i mebel jest nie do poznania. Często nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności i doświadczenia. Wystarczy włożyć trochę pracy i pomysłów, aby nadać im nowy design. Dzięki temu mebel staje się punktem przykuwającym uwagę, niepowtarzalnym, bardzo osobistym.

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z podstawami szlifowania, oczyszczania, malowania i „przecierania” mebli. Dzięki temu stare meble będzie można zmienić nie do poznania.

Monika Dołkowska

Zajęcia prowadzone przez projektantkę wnętrz i miłośniczkę odnawiania mebli. Na jej warsztatach od kilku lat można próbować sił w samodzielnej metamorfozie swoich mebli.
Projektowanie wnętrz i tworzenie mebli to jej pasja, wkłada w nią całe serce. Proponuje meble, które są efektem artystycznej metamorfozy. Indywidualnie podchodzi do każdego obiektu, wydobywa z niego to co cenne, zaskakujące.
Przy opracowaniu aranżacji wnętrz zachęca do pozostawienia części starych mebli. Niektóre z nich to prawdziwe skarby, które można ponownie wykorzystać. Historia która jest w nich zapisana oraz solidność i artyzm dawnych rzemieślników wyraźnie wyróżnia je od nowych mebli i sprawia, że mają wyjątkową wartość.

www.mododesign.pl