Mapa marzeń, bądź u steru swojego życia

sobota, godz 14:00 – 16:00

ECD Consilis –  wjazd od ul. Pomorskiej 86a

cena: 30 zł / osoba

ZAPISZ SIĘ: wyślij maila kontakt@bydgoszczzpasja.pl

lub online

Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz Regulamin

Pozornie to tylko dobra zabawa, wyklejanie mapy, to jak czarodziejska różdżka, którą mamy do dyspozycji – wszystko może się spełnić. Jednak jeśli podejdziemy do tych działań świadomie, to chwila robienia mapy marzeń będzie początkiem zmian. Tworzenie mapy marzeń to spotkanie ze swoimi wartościami i pragnieniami, to moment skupienia na dążeniach osobistych i celach. To też ważna decyzja – wzięcia odpowiedzialności za swoje działania. Mapa to piękna, indywidualna wizualizacja marzeń, obraz z wyklejonymi celami, który wykonamy podczas warsztatów.

Propozycja dla osób, które potrzebują zmian w życiu, chcą bliżej przyjrzeć się swoim marzeniom, celom i zacząć je spełniać.

Joanna Rutecka

Marzycielka, ale również realizatorka marzeń, właścicielka firmy „Pasja i Inspiracja”, pomysłodawczyni i organizatorka Torunia z Pasją, współorganizatorka spotkań „Siła kobiet”. Pasjonatka psychologii pozytywnej, niestrudzona propagatorka życia pełnego pasji, które wyzwala kreatywność i gwarantuje sukces. Prywatnie mama 7- miesięcznego Leona. www.torunzpasja.pl