Laboratorium sukcesu

banner_patronatbi4

*

Sobota – 25 kwietnia 2015

15:00 – 16:30

*

Laboratorium sukcesu

prowadząca  Joanna Poziemska

*

Joasia Poziemska300Dlaczego jednym ciągle coś się udaje a innym nie? Dlaczego jedni mają piękną pogodę na wakacjach a inni deszcz? Dlaczego jednych stać na wszystko czego chcą a innym brakuje do pierwszego?

To nie kwestia szczęścia ani czarów! To nie kwestia kwalifikacji, inteligencji czy osobowości, ale postrzegania rzeczywistości. Sukces może osiągnąć każdy, wystarczy tylko chcieć. Tylko albo aż. Dlatego na warsztatach nauczymy się rozpoznawać wrogów naszego sukcesu i dowiemy się jak ich pokonać. Sukcesu można się po prostu nauczyć.

Niektórzy nie wierzą, boją się, nie wiedzą jak. A metoda jest wyjątkowo prosta, wystarczy ją poznać i wdrożyć jej stosowanie.

Metoda jest mojego autorstwa, opracowana na podstawie wieloletnich badań amerykańskiego psychologa Martina Seligmana i jego współpracowników, moich własnych badań i doświadczeń. Jej skuteczność została sprawdzona przez wiele osób, którym pomogła i pomaga nadal.

Joanna Poziemska – doktorantka UKW na kierunku pedagogika, właściciel firmy ECD Consilis, z wykształcenia finansista, z zamiłowania statystyk, trener i coach z pasją przekazywania wiedzy i umiejętności. Łączy wiele dziedzin w jedną misję aby swoim entuzjazmem i pozytywną energią zarażać innych. Zapalony nurek i miłośniczka Joanny Chmielewskiej. Przemierza życie i świat w poszukiwaniu najlepszej kawy i wina.

Bilety dostępne:

http://bydgoszczzpasja9.evenea.pl