Indywidualna sesja z coachem

sobota
25.03.2017

godz 10:00 – 11:30
godz. 12:00 – 13:30
godz. 14:00 – 15:30

ECD Consilis –  wjazd od ul. Pomorskiej 86a

cena: 50 zł / osoba

ZAPISY NA 10.00-11.30 KLIKNIJ TUTAJ

12.00-13.30 BRAK MIEJSC

14.00-15.30 BRAK MIEJSC

Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz Regulamin

Ile razy dostawaliście „dobre rady” od innych? A ile razy z nich korzystaliście? No właśnie. Zwykle najchętniej realizujemy swoje pomysły, najwięcej serca mamy do urzeczywistniania własnych planów i za najbardziej odpowiednie uważamy rozwiązania, które to my wypracowaliśmy. Co więcej to one faktycznie są zwykle dla nas najlepsze.

Do nich jednak najtrudniej jest dojść, szczególnie gdy zmagamy się z czymś od dawna i ciągle myślimy podobnie, widząc na dodatek wszystko w czarnych barwach. Kisimy się wtedy we własnej niemocy i nie możemy ruszyć do przodu. Znacie to? Nie wiecie co zrobić?

Coaching Wam pomoże! Coach nie będzie udzielać rad, nie będzie podsuwał pomysłów, nie będzie Was krytykował czy oceniał. Wesprze Was za to w poszukiwaniu własnej drogi. Podczas sesji coachingowych na tyle zmieni się Wasza świadomość, że sami wyznaczycie sobie cel i znajdziecie sposób, by go zrealizować! A wszystko to w przyjaznej, poufnej atmosferze.

Dorota Skublicka-Michalska

– >> Jako coach i mentor pomagam kobietom spełnić marzenie o własnym biznesie opartym na silnej marce osobistej.  Wierzę, że każdy ma w sobie siłę i kompetencje, by kierując życiem w zgodzie ze sobą wykreować własny, szczęśliwy świat.<< –

Z wykształcenia coach, filolog, dziennikarka i pedagog. Jako „Coach Twoich Marzeń” wspiera kobiety w drodze od pomysłu, do opartego na pasji biznesu. Towarzyszy i pomaga im w kreacji marki osobistej zgodnej z wartościami, marzeniami i predyspozycjami.

Założyła też i prowadzi Akademię Mamo Potrafisz dla przedsiębiorczych kobiet, które po urodzeniu dziecka próbują na nowo zorganizować swoje życie: poukładać priorytety, znaleźć czas na własny rozwój i osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

www.dorotaskublicka.pl
www.MAMOpotrafisz.pl