fryMARK bydgoski – targ z produktami eko, regionalnymi i rękodziełem

niedziela, godz 11:00 – 15:00

Kamienica12 – ul. Poznańska 12

wstęp bezpłatny

fryMARK to cykliczny jarmark z produktami ekologicznymi, regionalnymi i rękodziełem – spotykamy się w co drugą niedzielę w samym centrum Bydgoszczy. W Kamienica 12 przy ul. Poznańskiej 12 w Bydgoszczy gdzie od godziny 11 do 15 możecie skorzystać z licznych degustacji, pobawić się smakiem, odkryć nowe produkty i upodobania swoich kubków smakowych oraz zrobić zakupy u lokalnych gospodarzy i twórców.

Na fryMARKu znajdziecie m.in.:
☀ miody ☀ makarony domowe ☀ hiszpańskie oliwy ☀ sery i twarogi z mleka koziego ☀ produkty bezglutenowe ☀ pasty warzywne i owocowe ☀ soki tłoczone ☀ chleby pieczone na zakwasie i bez ☀ wędliny – najlepsze pod słońcem ☀ produkty rodem z leśniczówki ☀ mięso ☀ syropy ☀ przetwory z warzyw i owoców ☀ przetwory mleczne z krowiego mleka ☀ domowe wypieki ☀ ryby wędzone ☀ jaja – lepiej zabierzcie wytłoczki ☀ różnego rodzaju kiszonki ☀ oleje tłoczone na zimno ☀ domowe obiady – zabierzcie pudełka śniadaniowe ☀ i wiele innych przysmaków! ☀ ekologiczne kosmetyki.
Pozachwycacie się:
☀ niebanalnym rękodziełem: szytym, malowanym, szydełkowanym, itp.

fryMARK bydgoski

fryMARK bydgoski jest inicjatywą ludzi, którzy chcą promować dobre produkty żywnościowe z naszego regionu i nie tylko oraz wyroby rękodzieła ku pociesze oczu. Jarmark jest imprezą cykliczną odbywającą się co dwa tygodnie.

www.fryMARKbydgoski.pl