Fotograficzna Akademia Malucha

banner_patronatbi4

*

Niedziela – 26 kwietnia 2015

11:00 – 12:30

*

Fotograficzna Akademia Malucha – warsztaty fotograficzne dla dzieci

(bez ograniczeń wieku)kamilalogo150

prowadząca  Kamila Mądrzyńska

*

Ilu z nas usłyszało już magiczne pytanie „A co się stanie jak tu nacisnę”? Fotograficzna Akademia Malucha ma na celu zaprosić naszych Milusińskich w zaczarowany świat fotografii. Warsztaty to fantastyczny sposób na kreatywne i aktywne poszerzenie zainteresowań naszych dzieci. Mali uczestnicy w trakcie zajęć dowiedzą się jak obsługiwać aparat, zrobić ciekawe zdjęcia i obserwować świat wokół nas. Poprzez ciekawą zabawę i możliwość wykonania własnych fotografii, każdy z uczestników będzie będzie miał możliwość wyrażenia tego, jak widzi świat.

Co więcej, podczas warsztatów stworzymy warunki do przeprowadzenia prawdziwej sesji zdjęciowej, dzięki czemu każdy z naszych uczestników otrzyma na pamiątkę swoje zdjęcie!

Nie ograniczamy się i zapraszamy wszystkich milusińskich, bez względu na wiek! Liczą się chęci i dobra zabawa połączona z nauką. Koniecznie zabierzcie swój aparat, byśmy mieli z czym pracować oraz dużo uśmiechu! Wspólnie postaramy się sfotografować nasze marzenia!

 Kamila550

Fotograficzną Akademię Malucha poprowadzi Kamila Mądrzyńska – pasjonatka fotografii, która kocha uwieczniać na „cyfrowej kliszy” ludzkie emocje, gesty, myśli. Wcześniej pracowała i praktykowała sztukę reportażu w redakcjach internetowych lokalnych gazetach (Gazeta Pomorska, Gazeta Wyborcza) Przede wszystkim jednak fotoreporter ślubny, który w tym najważniejszym dniu towarzyszy parom i skrada ich zakochane uśmiechy. Obecnie z pasją i zapałem stworzyła studio dla dzieci, wykonując już nie tylko reportaże ślubne, ale również sesje rodzinne, ciążowe, noworodkowe i dziecięce. Fotografie tworzone przez Kamilę można obejrzeć na jej stronie internetowej – www.kmadrzynska.pl

Bilety dostępne:

http://bydgoszczzpasja13.evenea.pl