Organizatorzy

banner_patronatbi4

*

Asia Rutecka – Organizator Honorowy

asiarutecka1Pasjonatka psychologii pozytywnej. Od zawsze marzyła o zorganizowaniu festiwalu pełnego różnorodnych zajęć, marzenie spełniła w listopadzie 2013 roku organizują pierwszy Toruń z Pasją. Druga edycja miała miejsce w kwietniu, a trzecia w listopadzie 2014. W każdej uczestniczyło ponad 100 osób. Festiwal Toruń z Pasją spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników, więc postanowiła, że będzie to Festiwal cykliczny na stałe wpisujący się w wydarzenia toruńskie.

Pasja ma jednak jeszcze większy zasięg i dzięki Asi zawita do Bydgoszczy.

***

***

ECD Consilis

ecdconsilisCentra szkoleniowo-doradcze realizujące wiele interesujących inicjatyw wspierających rozwój osobisty, przedsiębiorczość, optymistyczne podejście oraz ideę coworkingu. W industrialnych wnętrzach ECD Consilis można uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach, w ciekawych spotkaniach, wynająć salę szkoleniową, gabinet, biurko, spotkać inspirujących ludzi, rozwiązać wiele problemów zarówno zawodowych jak i osobistych, ale przede wszystkim naładować akumulatory wyłącznie pozytywną energią.

***

***

Dorota Skublicka-Michalska

mamopotrafiszLOGOpoziome-300x128Jako coach i trenerka rozwoju osobistego wierzy, że każdy ma w sobie siłę i kompetencje, by kierując swoim życiem w zgodzie ze sobą wykreować własny, szczęśliwy świat. Podczas sesji coachingowych wspiera głównie mamy, które po urodzeniu dziecka próbują na nowo zorganizować swoje życie: ja5pion150poukładać priorytety, znaleźć czas na własny rozwój i osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Pomaga też kobietom (i nie tylko) w wielu innych, zwykle nowych dla nich sytuacjach życiowych: podczas zmiany pracy, zakładania firmy, rozwodu, rzucania palenia… Wspiera w drodze do osiągania sukcesów na najróżniejszych polach… Jako coach pracuje w oparciu o kodeks ICF. Z wykształcenia coach, filolog, dziennikarka i pedagog. Założyła i prowadzi portal dla przedsiębiorczych mam MAMOpotrafisz.pl, pracuje też w Wydawnictwie UKW. Pasjonatka WordPressa, w wolnych chwilach tworzy strony internetowe oparte na tej właśnie platformie. Prywatnie mama dwóch małych chłopców.

***

***

Sara Sznajder-Zawieruszyńska

logopm220Konsultantka ślubna Perfect Moments na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, ekspertka branży ślubnej i certyfikowany konsultant ślubny. Reprezentuje jedną z najdłużej działających agencji ślubnych w Polsce, która jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych i niekwestionowanym liderem w tej branży na polskim rynku.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych, przyjęć weselnych oraz innych imprez okolicznościowych i rodzinnych. Urodzona organizatorka, koordynatorka i artystka, pasjonatka swojej twórczej pracy i śpiewu gospel. Nieustająca w poszukiwaniu inspiracji, natchnień i ludzi. Z wykształcenia filolog i PR-owiec. Prywatnie mama pięcioletniej Zosi.

***

***

Magda Zabłocka

mz_logo180Project manager i grafik z pasją. Zajmuje się doradztwem w zakresie magda150kreowania wizerunku firm oraz wieloma formami reklamy od brandingu do marketingu w social mediach.  Swoją pasję do personalizowanych produktów przekłada na autorskie projekty graficzne oraz markę SweetPrint. Z wykształcenia politolog.