Festiwal

Pasja… Dodaje energii. Uskrzydla. Pozwala tworzyć rzeczy niezwykłe. Uszlachetnia.

banner_patronatbi4

Ostatni weekend kwietnia upłynie w Bydgoszczy pod znakiem Pasji! Od piątku do niedzieli  (24-26 kwietnia 2015) zanurzymy się w niej po uszy! Podczas trzech dni I edycji Festiwalu „Bydgoszcz z Pasją” każdy znajdzie coś dla siebie. Będą warsztaty plastyczne, kulinarne, rozwojowe, hand made, sesje coachingowe, zajęcia dla dzieci i dorosłych. Tego nie można przegapić! W ciągu tych trzech dni każdy będzie mógł wziąć udział w spotkaniach pełnych pasji, radości, pozytywnej energii. Pomysłodawczynią projektu jest Asia Rutecka – organizatorka Festiwalu Toruń z Pasją.

Festiwal jest propozycją dla wszystkich pasjonatów oraz tych, którzy poszukują jeszcze swojej pasji. To wspaniała okazja by spróbować czegoś nowego, spotkać się z osobami o podobnych zainteresowaniach lub porozmawiać ze specjalistami z interesujących nas dziedzin.

„Bydgoszcz z Pasją” to siostrzana impreza znanego już w regionie „Torunia z Pasją”. W ramach Festiwalu organizatorzy proponują najróżniejsze warsztaty dla pasjonatów.

Dla miłośników rękodzieła będzie scrapbooking, warsztaty z ręcznego wyrobu biżuterii artystycznej oraz dla dzieci i rodzicow rysowanie na tkaninach oraz warsztaty plastyczne i fotograficzne. Maluchy zapraszamy też na zajęcia z bajką terapeutyczną.

Pasjonaci zdrowego odżywania, kuchni i wszelkich smaków mogą wziąć udział w warsztatach kulinarnych czy skorzystać z porad dietetyka.

Są też propozycje dla osób pragnących osiągnąć sukces, zmienić pracę lub przekuć pasję w firmę. Będzie można nawet spróbować, jak wygląda praca z coachem.

Większość warsztatów odbywać się będzie w Europejskich Centrach Doradczych „Consilis”, które mieszczą się przy ul. Kościuszki 27B/8 w Bydgoszczy.

Obowiązują wcześniejsze zapisy na warsztaty.

Kontakt:

Joanna Poziemska 606 293 573

Anna Trybuszewska 664 432 330