Dla mediów

Bydgoszcz z Pasja - grafika

Drugi weekend kwietnia upłynie w Bydgoszczy pod znakiem Pasji!

W sobotę i niedzielę, 9-10 kwietnia 2016, zanurzymy się w niej po uszy!
Podczas dwóch dni II edycji Festiwalu „Bydgoszcz z Pasją” każdy znajdzie coś dla siebie. Będą warsztaty komputerowe, kulinarne, rozwojowe, handmade, sesje coachingowe, zajęcia dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Tego nie można przegapić! W ciągu tych dwóch dni każdy będzie mógł wziąć udział w spotkaniach pełnych pasji, radości i pozytywnej energii.

W Bydgoszczy odbędzie się 25 spotkań, w 10 miejscach, z ponad 15 prowadzącymi, dla ponad 300 osób!

Festiwal jest propozycją dla wszystkich pasjonatów oraz tych, którzy poszukują jeszcze swojej pasji. To wspaniała okazja by spróbować czegoś nowego, spotkać się z osobami o podobnych zainteresowaniach lub porozmawiać ze specjalistami z interesujących nas dziedzin.
„Bydgoszcz z Pasją” to młodsza siostra, znanego już w regionie, festiwalu „Toruń z Pasją”, który jest organizowany od 4 lat. Pomysłodawczynią projektu jest Asia Rutecka – organizatorka Festiwalu Toruń z Pasją.

Co proponujemy?

 • Dla miłośników rękodzieła – renowacja mebli oraz nadawanie nowego życia starym przedmiotom, warsztaty z ręcznego wyrobu biżuterii artystycznej, szycie oraz nauka techniki sitodruku.
 • Dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach sensoplastycznych i poeksperymentować z powietrzem.
 • Młodzież zapraszamy do ćwiczenia asertywności (warsztaty dla córek z mamami).
 • Wielbicieli zdrowego odżywiania, kuchni oraz wszelkich smaków zachęcamy do przyrządzenia posiłku z dzikich roślin i zakupów u lokalnych rolników na fryMARKU bydgoskim.
 • Poznamy tajniki fotografii, nauczymy się obróbki cyfrowej zdjęć i ich ciekawej prezentacji.
 • Mamy też propozycje dla osób chcących zmienić pracę, poprawić swój wizerunek, zainteresować swoimi pomysłami media czy nauczyć się publicznych wystąpień.
 • Sprawdź jak wygląda praca z coachem, zrób własną mapę marzeń, popracuj nad stanem FLOW i pozytywnym myśleniem.Obowiązują wcześniejsze zapisy na warsztaty. Warsztaty są w cenie od 25 do 90 zł.
  www.bydgoszczZpasja.pl

  Kontakt:
  Joanna Poziemska
  tel. 606 293 573
  kontakt@bydgoszczzpasja.pl
  www.bydgoszczZpasja.pl