DLA MEDIÓW

Ostatni weekend marca upłynie w Bydgoszczy pod znakiem Pasji! Od soboty do niedzieli  (25-26 marca 2017) zanurzymy się w niej po uszy! Podczas dwóch dni III edycji Festiwalu „Bydgoszcz z Pasją” każdy znajdzie coś dla siebie. Będą warsztaty komputerowe, kulinarne, rozwojowe, hand made, sesje coachingowe, zajęcia dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Tego nie można przegapić! W ciągu tych dwóch dni każdy będzie mógł wziąć udział w spotkaniach pełnych pasji, radości, pozytywnej energii. Pomysłodawczynią projektu jest Asia Rutecka – organizatorka Festiwalu Toruń z Pasją.

Festiwal jest propozycją dla wszystkich pasjonatów oraz tych, którzy poszukują jeszcze swojej pasji. To wspaniała okazja by spróbować czegoś nowego, spotkać się z osobami o podobnych zainteresowaniach lub porozmawiać ze specjalistami z interesujących nas dziedzin.

„Bydgoszcz z Pasją” to siostrzana impreza znanego już w regionie „Torunia z Pasją”. W ramach Festiwalu organizatorzy proponują najróżniejsze warsztaty dla pasjonatów.

Centrum Festiwalowe mieścić się będzie w Europejskich Centrach Doradczych „Consilis” (wjazd od ul. Pomorskiej 86a)

Obowiązują wcześniejsze zapisy na warsztaty.